4044 DOLCE VITA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 4044 |
| Color | BEIGE |
| Bundle | 4 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 8 |
| Length | 296cm / 117inch |
| Height | 177cm / 70inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2320kg |
| Block | 4044 |
| Color | BEIGE |
| Bundle | 5 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 9 |
| Length | 296cm / 117inch |
| Height | 177cm / 70inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2635kg |